Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Novinky


3.11.2023

Tým z divize Důlní a průmyslové technologie měl tu čest představit naše nové produkty na Brněnském výstavišti. V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu (10. – 13. října) jsme odprezentovali portfolio z oblasti dopravníkových systémů a předvedli inovativní technologie, které zlepšují efektivitu a produktivitu průmyslových procesů.

25.10.2023

11. října proběhlo v prostorách OSTROJe třetí setkání Klubu výrobáků Moravskoslezského kraje. Do klubu jsme přispěli prezentací nově zavedeného systému odměňování v návaznosti na výkony. Proto jsme využili příležitosti a spojili setkání výrobáků s již zavedeným setkáváním personalistů. Celkem se tak akce zúčastnilo 35 lidí z 18 různých společností. Na úvod proběhlo prezentace našich výrobních možností a následovala prezentace na téma odměňování. Účastníky zajímalo, jaké byly kroky a úskalí spojené s tak významnou změnou, jako je odměňování na základě výkonu. Dále jsme hostům ukázali naše výrobní prostory a technologie.

20.10.2023

Když jste se v patnácti rozhodovali, co dál dělat, byla pro vás strojařina jasná volba? Abychom budoucím středoškolákům usnadnili rozhodování, vyjeli jsme se na každoroční Veletrh povolání Opava.

3.10.2023

Zveme vás na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který v roce 2023 proběhne 10. až 13. října.


Zobrazit více