Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Muži v OSTROJi překvapili své kolegyňky a vykouzlili jim na tváři úsměv

Mezinárodní den žen se OSTROJi nesl v duchu vůně růží. Ty byly dodány květinářstvím SLUNEČNICE v Opavě, kterému tímto velmi děkujeme za skvělou spolupráci a 130 nádherných rudých růží. Ty potěšily něžné pohlaví všech oddělení i divizí OSTROJe.

 

Bylo úžasné pozorovat rozzářené úsměvy žen, které se objevily při pohledu na jejich nadřízené, kteří jim během dopoledne poděkovali za dobrou práci a popřáli jim k MDŽ vše nejlepší. Atmosféra tohoto dne byla výjimečná a připomněli jsme si, jak příjemné je narušit denní rutinu něčím nevšedním. 

OSTROJačky dnes zářily a věříme, že jejich úsměv zůstane na jejich tvářích ještě dlouho.

 

V OSTROJi pracuje téměř 800 zaměstnanců a z celkového počtu je to právě 130 žen pracujících na rozličných pozicích od jeřábnic, přes skladnice, kvalitářky až po ženy v pozicích odborných specialistů i manažerů. Právě zastoupení žen v různých pozicích (i těch, co jsou charakterem blízké spíše mužům) skvěle naplňuje původní myšlenku MDŽ jíž je občanská a politická rovnoprávnost mužů a žen, zapojení žen do rozhodovacích procesů, zavedení volebního práva pro ženy a odstranění genderové diskriminace.

Těší nás, že v OSTROJi předsudky nemáme. Můžete u nás potkat řidičky motorových vozíků, brusičky a na divizi Nástrojárna také nástrojařku.Fotogalerie