Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vánoční dárek pro zaměstnance OSTROJe se stal tradicí

Vánoce bez dárečků pod stromečkem vlastně nejsou ani pořádné Vánoce. V OSTROJi to víme, proto se všichni zaměstnanci mohou pravidelně v prosinci těšit na malou pozornost. Co OSTROJákům nadělí Ježíšek letos?

Minulý rok zaměstnance potěšily dárkové balíčky plné dobrot a dobrého vína. Letos se vedení rozhodlo zvýšit hodnotu dárku dvaapůlkrát a zvolilo ryze užitečný dárek. Každý OSTROJák tak dostane dárkovou poukázku do Kauflandu v hodnotě 1000 Kč. Věříme, že právě takový dárek každého v předvánoční době potěší a rodinnému rozpočtu alespoň trochu pomůže.

Vánoční dárek je jedním z benefitů, který mají zaměstnanci v OSTROJi k dispozici. Za doporučení kolegy na některou z vybraných pozic si mohou přivydělat i 150 000 Kč a více, k základním výhodám patří také 5 týdnů dovolené a příspěvek na stravování nebo různé zvýhodněné nákupy u nasmlouvaných partnerů.
 
Pro budoucí OSTROJáky máme na vybrané pozice zámečník, svářeč náborový příspěvek ve výši 40 000 Kč a po jednom roce každému zaměstnanci přispějeme také na penzijní pojištění. Z pestré nabídky Benefit Plus v oblastech kultura, sport, vzdělávání, zdravotní péči či cestování je možno vybírat až do výše 6 000 Kč ročně. K životnímu jubileu přidáme 10 000 Kč. Čestným dárcům krve dáme navíc 2 000 Kč za rok.