Cookie Consent by Free Privacy Policy website

OSTROJ podpořil pomoc dětem na Kapverdách

Na začátku léta a podzimu jsme přispěli formou drobných dárků  ve formě batůžků, bublifuků,  skládacích letadélek a ostrojáckých triček  k pomoci poskytované dětem na Kapverdských ostrovech.  Předání proběhlo ve spolupráci s neziskovou organizací Love Boa Vista z.s. a děti z nich měly velkou  radost. Sluší jim, co říkáte?

Souostroví Kapverdy leží v Atlantském oceánu poblíž Afriky, je oblíbenou turistickou destinací. Na druhé straně jsou zde ale chudinské čtvrti, děti bez bot, bez postelí na spaní či bez základních školních pomůcek. Dárky v podobě hraček, oblečení, školních pomůcek mají pro řadu místních obyvatel, zejména děti, nemalou hodnotu.   

Nezisková organizace Love Boa Vista z.s. (založená paní Petra Boruvkou Lopes, Češkou žijící na Kapverdách) organizuje materiální a finanční pomoc pro potřebné z řad místních obyvatel. Rádi jsme podpořili naši kolegyni, paní Moniku Sedláčkovou z divize Kovárna a kalírna, která se rozhodla, že se bude v zajištění pomoci dětem na Kapverdách osobně angažovat a pomáhat tak dětem na souostroví vzdáleném přes pět tisíc kilometrů.

Pro ty z vás, kteří by chtěli také pomoci, najdete více informací na Instagramu @love_boa_vista nebo můžete zaslat finanční příspěvek na transparentní bankovní účet organizace Love Boa Vista z.s.: 123-2016840257/0100Fotogalerie