Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Reportáž TV Polar z OSTROJe: Energetická krize mění zvyklosti ve firmách

Kde to není nutné, nesvítí se, optimalizuje se výroba a na vytápění se ubírá. To jsou příklady opatření, která firmy přijímají kvůli vysokým cenám energie.

Téma nezbytného  šetření energiemi v důsledku jejich dramatického zdražení  je v současné době velmi aktuální. V uplynulých dvou týdnech do prostor naší společnosti  dorazily postupně  tři televizní štáby s cílem zjistit, jaké kroky právě OSTROJ v této době  podniká. Po  natáčení České televize v pondělí 24. října, dorazil o týden později štáb   TV Polar a do třetice u nás natáčel redakční tým televize CNN Prima News ve středu 2. listopadu. Stalo se tak na základě tiskové zprávy, kterou OSTROJ vydal 17. října.
Kromě přijatých úsporných opatření se všechny televizní štáby zajímaly o navýšení nákladů na energie v letošním roce oproti roku 2021, probíhající a připravovanou instalaci  2 fotovoltaických elektráren a také o odstávku našich na energie nejnáročnějších provozů divize Kovárna a kalírna a divize Galvanovna v prosinci letošního roku.  

Reportáž TV Polar, která se vysílala 29. října v pořadu Opavský expres.

Čas 0:19Fotogalerie