Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Generální ředitel společnosti se setkal se zaměstnanci

Hospodářské výsledky, současná situace spojená s vysokými cenami energií, realizované a plánované investice, ale také třeba změny v oblasti stravování. Aktuálních témat k prezentaci a diskusi pro setkání generálního ředitele se zaměstnanci bylo hodně.

V uplynulých týdnech probíhalo setkání Generálního ředitele Aleše Martínka se zaměstnanci jednotlivých výrobních divizí a oddělení. Tato akce probíhá pravidelně dvakrát ročně (na jaře a na podzim) a nutno dodat, že aktuální setkání bylo hodně ovlivněno tématem drahých energií a na to navazujících nevyhnutelných opatření. Na straně zaměstnanců to pak byly obavy a očekávání ve smyslu toho, jak dramatická tato opatření budou. Pan Martínek zaměstnance ujistil o finanční stabilitě OSTROJe a informoval o tom, že ačkoliv provoz energeticky nejnáročnějších divizí Kovárny a kalírny a Galvanovny bude do konce listopadu, potažmo do poloviny prosince uzavřen, po zimní celozávodní dovolené se tyto provozy opět rozjedou.

K základním stavebním kamenům firemní kultury společnosti patří otevřená a osobní komunikace se zaměstnanci firmy. Cílem setkání je nejenom informovat zaměstnance o aktuálním dění ve firmě, budoucích plánech a záměrech, ale nabídnout prostor pro diskusi, dotazy a připomínky.Fotogalerie