Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Veletrh povolání se blíží a OSTROJ na něm bude živě streamovat

Živý vstup přímo do výrobních hal společnosti, ukázka průmyslově kolaborativního robota přímo na místě, soutěže o zajímavé ceny a mnoho dalšího. To je ve zkratce prezentace OSTROJe na Veletrhu povolání, který se uskuteční 5. a 6. října ve Víceúčelové sportovní hale v Opavě.


Po dvou hubených covidových letech, kdy se tradiční akce věnovaná prezentaci středoškolských oborů a následným pracovním příležitostem uskutečnila pouze v on-linu, se Veletrh povolání vrací v plné parádě. K vidění bude více než 100 zajímavých oborů i zaměstnavatelů. OSTROJ se bude prezentovat bok po boku se svou partnerskou školou (Střední škola technická v Opavě) a přibližovat perspektivu technických oborů a konkrétních zaměření. Protože chceme, aby mohli všichni co nejautentičtěji ochutnat atmosféru naší výroby, připravili jsme si pro veletrh živé vstupy přímo do výroby. Je to pro nás v tomto rozměru poprvé, tak nám držte pěsti, a hlavně přijďte se k nám na stánek podívat.


KDY
5. - 6. října 2022
9.00 – 18.00 hod.
9:30 živý vstup STROJÍRNA
10:30 živý vstup HYDRAULIKA
15:30 živý vstup STROJÍRNA (středa), HYDRAULIKA (čtvrtek)

KDE
Víceúčelová hala, Žižkova 8, Opava
Stánek OSTROJe najdete hned u hlavního vchodu (směrem vlevo).

VÍCE
veletrhpovolani.cz

OSTROJ dlouhodobě podporuje technické vzdělávání na opavském okrese, a to napříč celým spektrem od předškolních institucí až po střední školy. Mezi naše klíčové partnerské školy patří také Střední škola technická, kde finančně přispíváme na žákovská stipendia, pracovní oblečení, vybavení pro výuku, v neposlední řadě také sponzorujeme soutěž Kovo Junior.Fotogalerie