Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Prázdniny aktivně ve znamení juda

My v OSTROJi fandíme také judu. Podpořili jsme nákupem táborových triček letní soustřední oddílu juda TJ Slezan Opava. Na čtyři desítky dětí ve věku do 15 se vydalo předposlední červencový týden do areálu Bohemland ve Zlatých horách. V opavském klubu působí také děti Ostrojáků.

 

Judo je moderní sport, který posiluje fyzickou kondici, zlepšuje pohybovou koordinaci dětí a pomáhá jim nabýt zdravé sebevědomí, odvahu i získat silnou vůli. Oddíl TJ Slezan Opava má více než 50letou historii. Opavští judisté a judistky za tu dobu posbírali spoustu tuzemských i mezinárodních úspěchů. V oddíle se zaměřují zejména na přípravu dětí a mládeže od 4 do 23 let.

 

Společnost OSTROJ a.s. dlouhodobě vedle jiného podporuje sportovní a volnočasové aktivity nejen svých zaměstnanců. Každoročně jsou mj. vyhlašovány tzv. Ostrojgranty, v rámci kterých jsou podporovány neziskové organizace, ve kterých se zaměstnaci společnosti angažují (sportovní kluby, sbory dobrovolných hasičů, nebo také svazy včelarů). V letošním roce je v plánu v rámci této aktivity přidělit prostředky za více než čtvrt milionu korun.Fotogalerie