Cookie Consent by Free Privacy Policy website

To byla ale jízda! Další živé vysílání rádia ORION z výrobních prostor OSTROJe posluchače bavilo

Úterý 13. září 15 hodin. To byl klíčový čas naladit si Hitrádio Orion. Proč? Během krátké doby již podruhé měli posluchači možnost nasát atmosféru strojírenské společnosti OSTROJ. Řeč byla nejen o tom, do čeho všeho letos OSTROJ investoval prostředky, představila se také výrobní divize Hydraulika a generální ředitel Aleš Martínek se svěřil s tím, co pro něj osobně tato firma znamená.

Bylo to již podruhé, kdy se do rádia vysílalo živě z našich výrobních prostor. Tentokrát pod taktovkou Evelíny Švrčkové, která je čirou náhodou rodilou Opavačkou. Aby se dokonale sžila s naším prostředím, zapůjčili jsme jí firemní pracovní oblečení. Nutno dodat, že OSTROJácké barvy jí opravdu sluší. Úvod patřil Aleši Martínkovi generálnímu řediteli. Ten se svěřil s tím, že je pro něho OSTROJ srdcovou záležitostí a také mluvil o tom, jak je rád, že se daří firmu modernizovat. Zmínil hlavní investice posledního roku jako jsou: nová galvanická linka, robotizované kovací linky, kolaborativní robot pro svařování nebo 5-ti osé portálové centrum pro obrábění velkých dílů. Také připomenul posluchačům, jak se o své zaměstnance OSTROJ stará a co všechno jim nabízí.

V pořadu vystoupil i Martin Weighlhofer, ředitel divize Hydraulika, který přiblížil, jak to právě tam chodí. Víte, že se tam prohánějí pumy? Ne, nejedná se o zvířata, ale o CNC soustruhy, které se po právu pyšní přezdívkou šelmy mezi soustruhy. I na divizi Hydraulika zakázek přibývá, a tak se poohlížíme po nových posilách, zejména z řad obsluh CNC strojů.

Za zmínku stojí, že OSTROJ v příštím roce oslaví jubileum 75 let své existence. Pro uchazeče o zaměstnání z řad zámečníků, svářečů či obsluh CNC strojů jsme připravili zcela výjimečnou, časově omezenou, akci s názvem „Přijď se k nám podívat“. Zájemci o tyto pozice se mohou každé úterý, pouze v září, v 15:00 h nebo v 16:00 h přijít podívat, projít si s námi provoz, zažít tak atmosféru OSTROJe a položit své dotazy.
Více na www.ostrojacisrdcem.cz

 

Záznam vysílání ZDE.

 

 

 

 

 

 Fotogalerie