Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Jak si k měsíční mzdě vydělat peníze navíc?

Doporučte zaměstnance, který nastoupí na pozici svářeč či zámečník na strojírnu a vydělejte až 150 000 Kč a více!

Jsi-li OSTROJák, pak jakmile doporučíš nového zaměstnance, na některou z výše uvedených pozic, získáš za první dobrý tip 40 000 Kč navíc do mzdy. Za druhého zaměstnance 50 000 Kč, za třetího a každého dalšího 60 000 Kč. A to v době zvyšujících se nákladů rozhodně stojí za snahu, ne? Navíc ten, kdo na tyto pozice nastoupí získá náborový příspěvek 40 000 Kč.

Důvodů, proč pracovat v OSTROJi, je celá řada. Jsme dobrá parta a firma s fortelem, o své zaměstnance tu pečujeme, a neustále rozšiřujeme poskytované benefity. Staňte se i Vy OSTROJákem! K základním výhodám patří 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo motivační odměňování. Po jednom roce vám přispějeme na penzijní pojištění nebo si můžete vybrat z pestré nabídky nepeněžního plnění Benefit Plus na kulturu, vzdělávání, knihy, sport, zdravotní péči či cestování, a to až do výše 6 000 Kč ročně. K životnímu jubileu vám přidáme 10 000 Kč. Čestným dárcům krve dáme navíc 2 000 Kč za rok. Podporujeme mimopracovní aktivity našich zaměstnanců.

Pro případné, ještě nerozhodnuté, zájemce o tyto profese pouze v září nabízíme možnost akci „PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT“ - každé úterý od 15:00 nebo od 16:00 Vás provedeme výrobou a při kávě zodpovíme všechny dotazy. Registrace účasti alespoň 2 dny dopředu na tel. 734 262 836. Začínáme 6.9.2022 (registrace do 2.9.2022).
 
OSTROJ a.s. je tradiční a ekonomicky stabilní česká firma. Naše úspěchy stavíme na spojení moderních výrobních zařízení a technologií s umem, schopnostmi a dovednostmi našich zaměstnanců. OSTROJ – mnohem blíž k dobré práci!