Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Silesia Bike Marathon se blíží. Nezapomeňte se registrovat!

Dvacátý první ročník moravskoslezské klasiky už přivítal prvních 100 přihlášených. Závod Silesia Bike Marathon, jehož je OSTROJ hrdým partnerem, se uskuteční 28. srpna 2021.

 

Trasa závodu nabídne jako vždy krásné výhledy na opavskou krajinu a povede například přes zámek Raduň, Hradec nad Moravicí nebo přes údolí řeky Moravice.

 

Závodníci mají na výběr z několika délek tratí: 90 km, 55 km, 20 km, 10 km, 5 km, 2,5 km nebo 500 m. A pro nejmenší cyklisty je vytvořený závod na 150 m na odrážedlech.

 

Bikeři se mohou hlásit buď jako jednotlivci nebo v tříčlenných družstvech. Třetí možností je vytvořit si svůj firemní tým. Na nejlepší čekají hodnotné ceny, poháry a prize money ve výší až 8 000 Kč. Tady je třeba podotknout, že soutěž týmů v loňském roce ovládlo družstvo OSTROJe (bikeři z divize Důlní stroje) a letos by rádi svůj triumf zopakovali.

 

Přihlášky podávejte nejpozději do pátku 27. 8. 2021 do 20:00 hodin, a to na webové stránce https://www.silesiaopava.cz/informace/prihlaska. Radši ale s registrací příliš dlouho neotálejte, počet míst je omezený!

 

Více informací k letošnímu ročníku na: https://www.silesiaopava.cz/informace/propozice.

 

OSTROJ a.s. je hlavním partnerem závodu dětí Silesia Bike Marathonek.Fotogalerie