Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Na benefitech pro zaměstnance nešetříme

Společnost OSTROJ a.s. investovala v roce 2021 do svého benefitního programu pro zaměstnance téměř 22 mil. Kč, což znamená průměrně cca 27 500 Kč na jednoho zaměstnance. Jaké benefity jsou pro zaměstnance k dispozici letos?

 

Největší část benefitů představuje týden dovolené navíc, příspěvek firmy na penzijní připojištění zaměstnanců, dotace na závodní stravování nebo zaměstnanecký program Benefit plus.

Nemalou část benefitů pak tvoří rovněž nejrůznější odměny, které jsou zaměstnancům nabízeny (například odměny za praktický zácvik nových kolegů, životní jubilea, příspěvek za doporučení zaměstnance 10 tis. Kč).

Motivací pro nástup do firmy vedle zvýšené mzdy je také náborový příspěvek pro řadu profesí až do výše 40 tis. Kč. Za zmínku stojí také příspěvek na dopravu více ZDE.

 

OSTROJ a.s. patří k nejstabilnějším firmám v České republice, na strojírenském trhu působí od roku 1948. Je ryze českou akciovou společností, její sídlo a výrobní závod se nachází v Opavě. Společnost zaměstnává zhruba 800 pracovníků.Fotogalerie