Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nově jsme zvýšili příspěvek na cestu do práce a udělali ho dostupnějším!

Chcete u nás v OSTROJi pracovat, ale máte trochu obavy z nákladů na dopravu? Už není třeba. Pokud od Opavy, kde máme výrobu a kde budete pracovat, bydlíte 30 km a více, tak se s vámi o cestovní náklady podělíme. To platí i pro stávající zaměstnance. Vzhledem ke zvyšující se ceně pohonných hmot jsme od 1.6.2022 navýšili sazbu, kterou poskytujeme. Podrobnosti vám rádi sdělíme na vyžádání nebo při osobním pohovoru.

 

Tím však „ostrojácké“ benefity nekončí. Jste strojní zámečník, svářeč kovů, umíte obsluhovat CNC stroje? Na vybraných pozicích od nás dostanete po nástupu náborový příspěvek až 40.000 Kč. K základním výhodám patří 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo motivační odměňování.

 

Po jednom roce vám přispějeme na penzijní pojištění nebo si můžete vybrat z pestré nabídky nepeněžního plnění Benefit Plus na kulturu, vzdělávání, knihy, sport, zdravotní péči či cestování, a to až do výše 6 000 Kč ročně. K životnímu jubileu vám přidáme 10 000 Kč. Čestným dárcům krve dáme navíc 2 000 Kč za rok.

 

OSTROJ a.s. je tradiční a ekonomicky stabilní česká firma. Naše úspěchy stavíme na spojení moderních výrobních zařízení a technologií s umem, schopnostmi a dovednostmi našich zaměstnanců. OSTROJ – prostě mnohem blíž k dobré práci!

 Fotogalerie