Cookie Consent by Free Privacy Policy website

V zaměstnanecké lize Ostrojáci skončili třetí

Do finále nebylo daleko, nakonec v okresním kole 2. ročníku Zaměstnanecké ligy ve fotbale skončil tým OSTROJe na třetím místě.

 

Po loňském stříbru tým OSTROJe, který reprezentovali zaměstnanci divize Strojírna, patřil k jedněm z favoritů turnaje, který proběhl v pondělí 23. května na hřišti v Bolaticích. Ve skupině nejprve překvapivě podlehli týmu Slezské univerzity 2:3, poté zdolali Adiv 7:2. V semifinále Ostrojáci nestačili na Obec Bolatice (1:4), aby si vzápětí spravili chuť a v souboji o 3. místo rozstříleli Slezskou univerzitu 6:1. Takže nakonec bronzové medaile. Děkujeme za vzornou reprezentaci!

 

Společnost OSTROJ sportovní a volnočasové aktivity svých zaměstnanců podporuje dlouhodobě, Start v Zaměstnanecké lize (včetně pořízení nových dresů) je jednou z letošních aktivit.  Loni jsme v programu tzv. OSTROJgrantů (podpora neziskových organizací, ve kterých se angažují zaměstnanci firmy) podpořili dvanáct projektů v celkové hodnotě čtvrt milionu korun. Finanční podpora směřovala například na vybavení pro mladé hasiče v rámci soutěží, florbalové vybavení pro děti, cyklistické oblečení nebo na zakoupení fotbalových mantinelů pro zápasy dětí.Fotogalerie