Cookie Consent by Free Privacy Policy website

OSTROJ loni sponzoroval projekty za bezmála sedm set tisíc

Vzdělávání, rozvoj dětí a mládeže, podpora hendikepovaných, neziskových organizací a mnoho dalšího. V roce 2021 jsme nezaháleli a podpořili celou řadu zajímavých projektů.
O Ostrojgrantech jsme psali ZDE. V loňském roce neziskové organizace, ve kterých se angažují zaměstnanci firmy, rozdělily čtvrt milionu korun. V rámci dalších sponzoringových aktivit šly finanční prostředky dvaceti subjektům za takřka 450 tisíc Kč.

Kam putuje naše podpora?
Společnost OSTROJ a.s. dlouhodobě podporuje řadu aktivit v rámci opavského okresu, resp. Moravskoslezského kraje Ty se primárně zaměřují na čtyři hlavní oblasti:


Vzdělávací aktivity směřujeme primárně k našim partnerským školám, a to od mateřských přes základní až po střední školy (stěžejní je spolupráce s kmenovou Střední školou technickou, Opava). U dětí a mládeže se zaměřujeme na vybrané projekty buď v rámci činnosti neziskových organizací nebo na konkrétní eventy, v oblasti hendikepovaných je primární dlouhodobá spolupráce s Charitou Opava, resp. další vybrané konkrétní projekty. OSTROJ také podporuje další aktivity svých zaměstnanců.

Jaké vybrané projekty jsme loni podpořili?Fotogalerie