Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O Den otevřených dveří na Kolofíku byl zájem

Škola, kde vezmeš život do svých rukou. To byl slogan Dne otevřených dveří partnerské Střední školy technické, Opava (Kolofík), který proběhl v sobotu 22. ledna. Přišlo se podívat na 270 návštěvníků.

Kolofík své dveře otevřel po dvou letech (v loňském roce kvůli pandemii COVID-19 vše probíhalo online formou) a jsme velice rádi, že se se firma OSTROJ dostala prostor setkat se nejenom s uchazeči o studium (kterých bylo na devět desítek a nejvíce je zajímal obor mechanik seřizovač). Během dne naplněného komentovanými přednáškami a workshopy byl pro ně čas se nejenom seznámit se zázemím školy, ale také uvažovat o budoucím uplatnění po skončení studia.

Technické vzdělávání žáků základních a středních škol firma OSTROJ podporuje dlouhodobě. Střední škola technická, Opava patří mezi naše klíčové partnerské školy, kde finančně přispíváme na žákovská stipendia, pracovní oblečení, vybavení pro výuku, v neposlední řadě také sponzorujeme soutěž Kovo Junior, jejíž další ročník je na programu již ve čtvrtek 27. ledna.Fotogalerie