Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Svařování metodou MAG 135

Princip svařování metodou MAG je stejný jako u metody MIG. Ochranou atmosféru tvoří však aktivní plyn, který reaguje se svarovou lázní. Metodu MAG využíváme ke svařování nízkolegovaných, legovaných a vysoce legovaných ocelí (nerez).

Svařovací metoda MAG 135 využíváme pro ruční svařování i svařování na poloautomatizovaném pracovišti (viz. divize Hydraulika) a plně automatizovaném robotickém pracovišti. Jde o vysoce efektivní metoda svařování, využívanou pro svou snadnou použitelnost, snadnější proces čištění svárů (oproti metodě ručního obloukového svařování), excelentní jakost svárů a pro své široké rozšíření.

Materiály, svařované metodou MAG 135 jsou velmi různorodé. Existuje také možnost nechat si tzv. „upéct“ přesně požadovanou jakost materiálu. Pro metodu MAG 135 využíváme aktivní směsný plyn Argon + CO2 (poměr 82:18) s označením M21 a směsi plynů v jiných poměrech dle povahy materiálů.

Kromě svařování metodou MAG nabízíme:

Špičková kvalita jakosti svařenců je zaručena díky propracovaným kontrolním mechanismům. Využíváme vizuální, magnetické, ultrazvukové a rozměrové metody kontroly jakosti svařenců dle normy ČSN EN ISO 5817-B a 5817-C.

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu Upgates