Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Spolupráce firmy a školy přináší své ovoce

Vytvořeno: 31. 05. 2013

Společnost OSTROJ získává nové pracovní síly, které jí vzdělává opavská střední škola technická. Oboustranná spolupráce nese ovoce.

Škola vloni zahájila projekt Podpora moderní výuky v oblasti obrábění na CNC strojích. „Vypracovali jsme programy zaměřené přímo na odbornou praxi svých žáků a na jejich odborné kvalitě se podílí ostravská VŠB.Přizvali jsme k nim také odborníky z OSTROJe,“ uvádí ředitel střední školy technické Josef Vondál. Během pracovních schůzek vznesli zástupci OSTROJe požadavek na pořízení speciálních obráběcích nástrojů, ale škola na ně peníze neměla. OSTROJ a.s. jí proto tyto nástroje věnoval.

Slavnostně je přímo ve školní dílně CNC techniky předal řediteli minulý čtvrtek předseda představenstva OSTROJe Vladimír Trochta za přítomnosti dalších pracovníků společnosti, kteří se na projektu podíleli. Předávání se zúčastnili i žáci, kteří si darované nástroje hned na místě důkladně prohlédli. „Postoj OSTROJe je pro nás neocenitelnou pomocí. Bez něj bychom zajištění projektu zvládali skutečně jen velmi obtížně,“ netají Josef Vondál slova díků.

Zdroj: Opavský a Hlučínský Region

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates