Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Společnost OSTROJ a.s. se účastnila Informy 2012

Vytvořeno: 04. 11. 2012 Výstavní expozice OSTROJ a.s.

Veletrh středních škol a odborných učilišť s názvem Informa 2012 proběhl ve dnech 31. října  a 1. listopadu 2012 na Střední škole technické v Opavě.

Na této akci prezentovalo své studijní programy celkem 39 středních škol převážně z opavského regionu a okolí, ale také školy z Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Letošní Informu navštívilo postupně 35 základních škol, což představuje 1115 žáků. Žáci si prohlédli celou školu, hlavně odborné učebny a dílenské prostory, aby se seznámili jak se Střední školou technickou, tak se strojařinou jako takovou.

Této akce se každoročně účastní také firmy z opavského regionu. OSTROJ a.s. jako stabilní zaměstnavatel tradičně měl na akci také svůj stánek s informačními letáčky a propagačními předměty. Cílem naší účasti bylo zvýšit povědomí o firmě a informovat žáky a jejich rodiče o možnostech zaměstnání v OSTROJ a.s. Osobní setkání s budoucími studenty bylo pro OSTROJ a.s. přínosem. Věříme, že se nám povedlo vzbudit zájem žáků o studium strojírenských oborů.

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates