Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Společnost OSTROJ a.s. obsadila první místo za společenskou odpovědnost

Vytvořeno: 11. 04. 2014

Hejtman Miroslav Novák společnost ocenil za přijetí a realizaci myšlenek společenské odpovědnosti v oblastech sociální, ekonomické a environmentální.

OSTROJ a.s. získal první místo v soutěži o Cenu hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost v kategorii velkých firem nad 250 zaměstnanců a obstál v silné konkurenci dalších 31 firem. Celkem se do soutěže přihlásilo 60 společností z celého kraje.

Do soutěže, která se koná od roku 2008, se mohou přihlásit podnikatelské subjekty, organizace veřejného sektoru a obce, které působí na území Moravskoslezského kraje. Hodnotící komise u soutěžících posuzovala řadu sociálních, environmentálních i ekonomických ukazatelů.

„Tohoto ocenění si nesmírně vážíme. Je důkazem toho, že vůči regionu, občanům, i vlastním zaměstnancům přistupujeme odpovědně,“ řekl generální ředitel Dalibor Kunčický, který Čestné uznání převzal od hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka dne 10. dubna 2014 v Clarion Congress Hotelu Ostrava.

„Společenskou odpovědnost nevnímáme jako formalitu. Je to výzva k hledání způsobů, jak učinit život ve společnosti a mimo něj kvalitnější. Tento společný cíl se nám daří naplňovat díky slušnosti, obětavosti a poctivé práci nás Ostrojáků“, ocenil práci zaměstnanců OSTROJe pan Kunčický.

Další informace k Ceně hejtmana naleznete na http://verejna-sprava.kr-moravskoslezsky.cz/cz/o--bdquo;cenu-hejtmana-kraje-za-spolecenskou-odpovednost-ldquo;-soutezilo-rekordnich-sedesat-uchazecu-37982/-37981

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates