Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Pro projekt Bwindi Orphans se vybralo přes deset tisíc korun

Vytvořeno: 31. 10. 2019

Organizace, která se prezentovala v rámci Dne otevřených dveří, působí v Ugandě, kde podporuje asi 200 dětí z těch nejchudších rodin, pro které zajišťuje hlavně možnost vzdělání a tím i férový start do života.


Oficiální poděkování Bwindi Orphans

Srdečně zdravím všechny do OSTROJe

Dovolte mi, abych touto cestou moc poděkovala za podporu, kterou jsme získali Vašim prostřednictvím v sobotu při Dni otevřených dveří. Již několikátou sezonu jsme měli možnost v rámci Vaší tradiční akce prezentovat naši neziskovou organizaci a pro náš projekt jsme díky Vám tentokrát získali částku 10 300 Kč.

Pro ty, kdo nás ještě neznají jen kratičce představím náš projekt, který jste mnozí v sobotu podpořili. Jmenujeme se Bwindi Orphans. Existujeme 13 let. Jsme tým dobrovolníků pracujících ve prospěch neziskovky bez nároku na finanční odměnu s jediným zaměstnancem – ředitelkou paní Kateřinou Chauveau.
Působíme v Ugandě, kde podporujeme asi 200 dětí z těch nejchudších rodin, pro které zajišťujeme hlavně možnost vzdělání a tím i férový start do života. V Ugandě vykupujeme výrobky a výpěstky místních lidí a tady usilujeme prodat maximum zakoupeného a získat peníze na podporu pro konkrétní děti, které to opravdu potřebují.


Moc děkujeme za vše a za tým Bwindi Orphans všechny zdraví a mnoho úspěchů přeje
Libuše

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System UPgates