Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Přispíváme na cestu do práce

Vytvořeno: 21. 06. 2021

Chcete u nás v OSTROJi pracovat, ale máte trochu obavy z nákladů na dopravu? Už není třeba. S naším „dopravným“ budete mít k dobré práci mnohem blíž. Pokud od Opavy, kde máme výrobu a kde budete pracovat, bydlíte 35 km a více, tak se s vámi o cestovní náklady podělíme. To platí i pro stávající zaměstnance. Podrobnosti vám rádi sdělíme na vyžádání nebo při osobním  pohovoru.

Tím však „ostrojácké“ benefity nekončí. Umíte pracovat na soustruhu nebo 3-osém nebo 5-ti osém CNC obráběcím centru? Na vybraných pozicích od nás dostanete náborový příspěvek až 40.000 Kč. K základním výhodám patří 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo příspěvky na odborná školení.

Po jednom roce vám přispějeme na penzijní pojištění nebo si můžete vybrat z pestré nabídky nepeněžního plnění Benefit Plus na kulturu, vzdělávání, knihy, sport, zdravotní péči či cestování, a to až do výše 6 000 Kč ročně. K životnímu jubileu vám přidáme 10 000 Kč. Čestným dárcům krve dáme navíc 2 000 Kč za rok.

Jsme tradiční a ekonomicky stabilní česká firma. Přinášíme zákazníkům kvalitní a technologicky špičková řešení. Naše úspěchy stavíme na spojení moderních výrobních zařízení a technologií s umem, schopnostmi a dovednostmi našich zaměstnanců.

OSTROJ | mnohem blíž k dobré práci!

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates