Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Ostrojáci vzali své rodiny do provozů

Vytvořeno: 17. 10. 2014

Naši zaměstnanci a jejich rodinní příslušníci měli v sobotu 11. října 2014 již posedmé možnost podívat se do všech výrobních divizí OSTROJe. Konal se zde Den otevřených dveří, který si nenechalo ujít 438 návštěvníků.

Na každé divizi odborní garanti představili výrobní sortiment, moderní stroje a zařízení a jejich technické možnosti.  Zvídavé otázky dospělých a dětí nás přesvědčily o tom, že se lidé o OSTROJ a jeho výrobu zajímají a chtějí znát pracovní prostředí svých blízkých.

Velký dojem udělala na všechny výztuž na Důlních strojích, kterou uvedli pracovníci do pohybu a ukázali před zraky návštěvníků, jak pracuje přímo v dole. Pánové, a nejen ti v důchodu, byli nadšeni z technických pokroků strojů a moderní vybavenosti společnosti OSTROJ a.s.

Děti měli za úkol postavit z řady zajímavých stavebnic „Stroj OSTROJ“ a bylo vidět, že je stavění skutečně baví. Kdo ví, možná z nich vyroste nová generace ostrojáckých konstruktérů. Moderní stavebnice, které pro tuto akci zapůjčila partnerská MŠ Křesťanská, nadchly nejen děti ale i jejich rodiče a mnozí už mají tip na vánoční dárek.

Charita Opava a Sagapo Bruntál již tradičně uspořádaly pro návštěvníky vyhledávanou prodejní výstavku svých výrobků. Celkem se prodalo zboží za 4 tis. Kč. Všem, kteří nákupem podpořili obě neziskové organizace, děkujeme.


Galerie
Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates