Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

OSTROJÁCI JSOU NA SVOU FIRMU PYŠNÍ

Vytvořeno: 21. 10. 2015

Důkazem byla rekordní návštěvnost v rámci tradičního Dne otevřených dveří, který si v sobotu 10. října nenechalo ujít celkem 547 návštěvníků. Ke shlédnutí toho byla spousta. Jednotlivé výrobní divize představily nové výrobní stroje a zařízení a jejich technické možnosti. Trasa napříč OSTROJem vedla i do nové výrobní haly, kterou jsme dostavěli na konci minulého roku. Byly zde k vidění 18ti metrové svařence divize Strojírna a také vybavení nové moderní lakovny, která bude již letos uvedena do provozu. Zvídavé otázky dospělých a dětí nás přesvědčily o tom, že se lidé o OSTROJ a jeho výrobu zajímají a chtějí znát pracovní prostředí svých blízkých.

Nejen děti, ale také dospělí si vyzkoušeli ovládat i skládat roboty a stavebnice LEGO, které nám přijeli představit žáci z šesti partnerských základních škol, které OSTROJ finančně podpořil v rámci kroužku Robotika. Tyto zajímavé hračky vedou děti k logickému myšlení, manuální zručnosti a pozitivnímu přístupu k technice. Ten je pro naši společnost a její další růst velmi důležitý, neboť bohatstvím OSTROJe jsou lidé.

Domů neodcházel nikdo hladový a to díky skvělé ochutnávce společnosti BIVOJ, která po celou dobu nabízela k ochutnání své produkty.

Podpora Charity Opava ve formě prodejního stánku nechyběla ani letos a těší nás, že lidé zde nakoupili zboží v celkové hodnotě 6.263,- Kč

Galerie
Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System UPgates