Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

OSTROJ UVÍTAL VE SPOLEČNOSTI ŘEDITELE A VÝCHOVNÉ PORADCE ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Vytvořeno: 14. 10. 2013

10. října 2013 se uskutečnilo setkání ředitelů a výchovných poradců základních škol z Opavy a okolních měst a obcí. Cílem tohoto setkání bylo informovat základní školy o současných aktivitách společnosti v oblasti Společenské odpovědnosti, představit výrobní program a pohovořit o budoucnosti strojírenských oborů v okrese Opava.

Ředitelé a výchovní poradci uvítali možnost podívat se do výroby a velmi kladně hodnotili pořádek na pracovištích.

„Srovnávala jsem, co nového se vystavělo, opravilo a velice mě fascinuje, že je ve firmě zaměstnáno stále velké množství zaměstnanců, což svědčí o stálém růstu firmy. Po celou dobu setkání jsem cítila velmi příjemnou atmosféru a cítila jsem se u vás skutečně velmi dobře“, líčí své pocity Mgr. Ivana Lexová, ředitelka ZŠ Boženy Němcové 2 v Opavě.

Ředitelé škol rovněž pozitivně hodnotili, že už druhým rokem budou moci rodiče se svými dětmi, které se rozhodují kam po základní škole, navštívit OSTROJ. „Je to ideální příležitost vidět na vlastní oči to, co mají ve školách pouze zprostředkovaně z úst učitelů“.

Den otevřených dveří pro rodiče a děti z osmých a devátých tříd připravuje OSTROJ na 7.11.2013 od 14.30 hod.

 „Setkání ředitelů a výchovných poradců mělo úspěch.  Pro naši společnost je toto setkání o to víc důležité, neboť ročně je nutno nahradit zhruba 20 odcházejících zaměstnanců do důchodu novými pracovními silami. Strojařina již dávno není jen špinavá práce, ale zodpovědná a tvořivá činnost např. na CNC strojích“, uvedla vedoucí odboru Lidské zdroje ing. Lucie Baranová.

„Jsem optimista a doufám, že naše společné úsilí dojde ke kýženému cíli a šikovnost, zručnost a chuť pracovat se nám bude dařit u žáků probouzet“, říká paní Mgr. Lexová závěrem.

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates