Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

OSTROJ a.s. zrekonstruoval II. část zahrady MŠ Křesťanská

Vytvořeno: 04. 09. 2014

Mateřská školka křesťanská Opava pod „křídly“ OSTROJ a.s.

V květnu loňského roku došlo k uzavření smlouvy o partnerské spolupráci mezi OSTROJem a.s. a MŠ Křesťanská. Cílem vzniklého partnerství je rozvoj technického myšlení dětí, podpora vybavení a zázemí školky. Ve školce vznikly nové kroužky jako např. Malí šikulové (děti staví z technických stavebnic za pod vedením studentů SŠPU Opava), Malý Soptík (děti se učí základům hašení ohně a první pomoci), ruský jazyk aj.

Hrát si patří k základním potřebám dítěte. Hrou poznávají děti svět, učí  se a rozvíjejí svou osobnost. O to se právě v MŠ křesťanská velkou měrou zasadila společnost OSTROJ rekonstrukcí školní zahrady, která probíhala ve dvou etapách – červen až červenec 2013 a červen až srpen 2014. Zahrada je vybavena novým povrchem SmartSoft a herním mobiliářem s matematickou tématikou.

Předseda správní rady ing. Vladimír Trochta včera slavnostně předal dětem II. část zahrady. Ta byla kromě dalších sedm nových zajímavých herních prvků vybavena také mlhovištěm, které pouští jemnou mlhu a v letních měsících ochladí děti až o 7° C. V chladnějších měsících je pak zařízení využíváno jako multifunkční herní plocha.

Nová zahrada je ve školce velkou atraktivitou při hraní a zábavný prostředek pro výuku dětí, např. matematiky. V průběhu měsíců duben až listopad je zpřístupněna každodenně také veřejnosti - dětem do 10 let. V pracovní dny od 16:00 do 19:00, o sobotách a nedělích od 13:00 do 19:00 hodin.
Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates