Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

OSTROJ a.s. navštívil premiér

Vytvořeno: 19. 05. 2014 Zleva: J. Sirný, obsluha CNC strojů, divize Hydraulika, premiér B. Sobotka, ministr zahraničních věcí M. Zaorálek a statutární ředitel V. Trochta v provoze společnosti OSTROJ a.s.

V pátek 9. května zamířil do Moravskoslezského kraje premiér Bohuslav Sobotka, kterého doprovázel ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

První zastávkou na jejich cestě byla společnost OSTROJ a.s.. Během exkurze ve výrobních divizích se premiér zajímal o nové trendy nejen ve výrobě důlní techniky, ale třeba i o obchodní strategii společnosti. V závěrečné diskusi se zástupci vedení společnosti vyzdvihl mimo jiné i ukázkově fungující spolupráci s opavskou Střední školou technickou.

OSTROJi se v poslední době podařilo zviditelnit díky úspěchům v podnikatelské i sociální sféře. Za zmínku jistě stojí například ocenění OSTROJe jako Exportéra roku v kategorii Největší meziroční nárůst, získání Ceny hejtmana Moravskoslezského kraje za společenskou odpovědnost či Ceny personalistů za nejlepší HR projekt roku.

To, že se OSTROJi skutečně daří a patří k významným exportním firmám, potvrzují také slova vedoucí odboru Lidských zdrojů Dagmar Stloukalové: „Díky exportním aktivitám například do Mexika a Turecka zaznamenala společnost v roce 2013 rekordní hospodářský výsledek. OSTROJ a.s. tak již dlouhodobě patří ke stabilním a perspektivním společnostem, a tedy i zaměstnavatelům v kraji.“

Více najdete na: http://opavsky.denik.cz/zpravy_region/ostroj-navsteva09052014.html

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates