Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

HREA - EXCELLENCE AWARD® 2014

Vytvořeno: 17. 06. 2015 Zleva: Předávající Olga Kupec, Dagmar Stloukalová, vedoucí odboru Lidské zdroje, Eva Hejlová prezidentka PMF, Hana Púllová, generální ředitelka společnosti Randstad.

Dne 20. 5. v prostorách velkého sálu Slovanského domu proběhlo udělování cen patnáctého ročníku soutěže HREA – Excellence Award®. První místo obsadila společnost OSTROJ a.s. s projektem „Partnerská základní škola OSTROJe“.

„Odborná komise ocenila nárůst projektů, které si kladou za cíl zvýšit spokojenost svých zaměstnanců a provázat jejich výkony se strategickými cíli společností a zároveň prolínající se s inovativními a úspornými řešeními. To je recept na úspěšný projekt,“ tvrdí Barbara Hansen Čechová, výkonná ředitelka PMF.

O cenu mohou usilovat jak komerční subjekty, tak neziskové organizace a úřady veřejné správy. Desetičlenná odborná porota složená z profesionálů z oblasti rozvoje lidských zdrojů pak dle stanovených pravidel určí finalisty.

Do soutěže o nejlepší personální projekt roku 2014 se přihlásilo celkem 11 projektů. V kategorii společností do 500 zaměstnanců soutěžily tři projekty a osm projektů bylo podáno společnostmi nad 500 zaměstnanců. Témata byla různorodá od zapojení vytváření firemní akademie přes gamifikaci až po investici do budoucna v rámci vychovávání středoškoláků pro strojírenský průmysl. „Finálovými projekty se jako červená nit táhne jeden důležitý aspekt a tím je práce s talenty – od vyhledávání přes jejich rozvoj a zejména udržení. To je to, na co se firmy více než kdy jindy musí soustředit a také to, čím se do budoucna budou odlišovat úspěšné společnosti od těch ostatních.“  Říká Hana Púllová, generální ředitelka společnosti Randstad. 

 Mezi finalisty odborná porota nominovala společnosti O2 Czech republic, OSTROJ a Finidr. O konečném umístění těchto společností rozhodla odborná veřejnost v hlasování v průběhu výroční konference HR KNOW HOW 2015, S9la HR. Konferenci navštívilo necelých 300 účastníků.

Na prvním místě se umístila společnost OSTROJ a.s. s projektem „Partnerská základní škola OSTROJe“.

… aneb o době, kdy je snadnější pořídit stroj za desítky milionů než k nim sehnat obsluhu. Hledáte lék? OSTROJ nechce léčit, mezi předškoláky, školáky i studenty šíří nákazu náklonností k technice. Loni jsme 6 vybraných základních škol zapojili do projektu, zakoupili stavebnice LEGO MINDSTORMS Education EV3. A hurá do hraní/učení! Žáky to ohromně chytlo. Při exkurzích do OSTROJe pak žáci vidí, že v tom „hraní“ a tvoření, mohou pokračovat i v práci, pokud si vyberou správnou školu. A jestli se nám daří? Letos se na „Strojku“ přihlásil téměř trojnásobek žáků, než mohu vzít a na SŠT si budoucí učně mohou také vybírat.

 http://www.peoplemanagementforum.cz/hrea/aktualni-rocnik/

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates