Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

FIRMA OSTROJ INVESTOVALA DO REKONSTRUKCE DĚTSKÉHO HŘIŠTĚ V MATEŘSKÉ ŠKOLCE V OPAVĚ

Vytvořeno: 09. 09. 2013

Dne 4.9.2013 se uskutečnilo slavnostní otevření nově zrekonstruovaného dětského hřiště v MŠ Křesťanská na ul. Mnišská v Opavě (http://www.mskrestanska.eu/) za přítomnosti vedení společnosti OSTROJ, jejich zaměstnanců, dětí a učitelek školky.

V květnu tohoto roku došlo k uzavření smlouvy o partnerské spolupráci mezi MŠ Křesťanská a OSTROJ a.s.. Cílem vzniklého partnerství je vytvoření tzv. technické školky se zaměřením na  rozvoj technického myšlení dětí, podporu vybavení a zázemí školky.

Na zahradě školky došlo k rekonstrukci stávajícího hřiště včetně plochy pod altánem s novým povrchem SmartSoft, který zajišťuje bezpečné celoroční využití bez obav zašpinění nebo úrazu dětí, velkou atraktivitu při hraní a zábavný prostředek pro výuku dětí. Dětské hřiště nabízí dětem nové herní prvky, mezi které patří kreslící tabule s počítadlem, basketbalový koš, branka na florbal, komplex prolézaček a skluzavek.

Školní zahrada je v průběhu měsíců září a říjen zpřístupněna každodenně pro veřejnost s dětmi do 10 let s veškerým vybavením.  Provozní doba zahrady v září umožňuje pobyt v pracovní dny od 16:00 do 19:00, o sobotách a nedělích od 10:00 do 19:00, v měsíci říjnu v pracovní dny od 16:00 do 18:00, o sobotách a nedělích od 10:00 do 18:00.

Marcela Kusynová, DiS., vedoucí Firemní komunikace

 
Galerie
Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu UPgates