Prezentace na Facebooku Twitter presentation Kontakt na Skype

 

 

Zpět

Kovárna a kalírna

Kovárna a kalírna disponuje týmem odborníků s dlouholetou praxí v oboru výroby ocelových zápustkových výkovků. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby zahrnující vývoj procesu:

Jsme schopni vyrobit ocelové zápustkové výkovky váhové kategorie od 0,1 do 25 kg v nejvyšší kvalitě zpracování.

Od roku 1998 máme zaveden a certifikován systém kvality podle ISO 9001:2008. Pro automobilový průmysl byl systém kvality rozšířen v roce 2001 o certifikaci dle VDA 6.1:2003. V roce 2008 byl náš ekologicky šetrný přístup k životnímu prostředí potvrzen získáním certifikace environmentálního managementu dle ISO 14001:2004. V roce 2013 jsme zavedli certifikovaný systém bezpečné práce dle normy OHSAS 18001:2007. Systém řízení nadále rozšiřujeme a zdokonalujeme ve snaze uspokojit i nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

O kvalitě našich výkovků svědčí také jejich široké uplatnění v automobilech světových značek, jako jsou např. Mercedes, Ford, VW, Lexus, Toyota, Porsche, BMW, Škoda, Audi, Volvo, Cadillac, Renault a další.

Mimo Českou republiku dodáváme do těchto zemí: Německo, Francie, Velká Británie, Maďarsko, Polsko, Holandsko, Slovensko a Čína.

Nabízíme zkušenost, rychlost, flexibilitu a inovativní myšlení.

Následujte nás
Copyright © OSTROJ a.s., 2012. | Mapa stránek
OSTROJ a.s. - významný výrobce důlních strojů a dalších strojírenských produktů s více než 70-ti letou tradicí výroby.
design by EVici tvorba www stránek a e-Shopů, System pronájem e-shopu Upgates